Praca

Aplikuj na wybrane stanowisko, stań się częścią naszego Zespołu i razem z nami rozwijaj Sinersio Data Center! Aktualnie prowadzimy nabór na poniższe stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży

Główne obowiązki:

  • pro-aktywna postawa w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • prezentacja usług IT potencjalnym klientom (telefoniczna, bezpośrednia),
  • identyfikacja potrzeb klienta i dobór odpowiedniego rozwiązania,
  • samodzielne przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami,
  • współpraca z Działem Wsparcia Technicznego.

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (B2B),
  • znajomość branży Data Center, usług Cloud Computing lub kolokacji będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienie na realizację celu sprzedażowego,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • potwierdzenie osiągnięć zawodowych (sukcesy sprzedażowe),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • dostęp do najnowszych technologii IT,
  • szkolenia handlowe i produktowe.

Operator Data Center
Pracownik Network Operating Center

  • nadzór nad pracą urządzeń infrastruktury krytycznej Data Center, aktywnych urządzeń sieci i serwerów,
  • administracja urządzeniami aktywnymi sieci i serwerami,
  • uruchamianie nowych usług dla klientów oraz ich aktualizacja,
  • bieżąca obsługa techniczna klientów.

Wymagana znajomość:

  • zagadnień LAN/WAN (firewalle, routery, switche),
  • działania podstawowych protokołów sieciowych,
  • realizacji funkcji administracyjnych dla środowisk serwerowych Windows, Linux lub Unix.

Mile widziana znajomość:

  • podstaw pisania skryptów w powłokach systemu Linux (np. Bash), Perlu, Pythonie,
  • baz danych (MySQL, PostgreSQL, Oracle),
  • systemów i rozwiązań typu Storage,

Posiadanie certyfikatów CCNA, Linux/Unix lub baz danych będzie dodatkowym atutem.

Junior System Administrator

  • nadzór nad pracą aktywnych urządzeń sieci i serwerów,
  • podstawowa administracja urządzeniami aktywnymi sieci i serwerami,

  • realizacji funkcji administracyjnych dla środowisk serwerowych Windows, Linux.

  • baz danych (MySQL, PostgreSQL).

Szukamy osób, które potrafią pracować w zespole. Są samodzielne w rozwiązywaniu problemów, odpowiedzialne i nastawione na rozwój.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@sinersio.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
W tytule wpisz nazwę stanowiska, które Cię zainteresowało.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Sinersio Polska sp. z o.o. procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informacje dodatkowe:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sinersio Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli (ul. Inżynierska 8, 67-100 Nowa Sól).

Podstawę przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a, b oraz c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jednocześnie, obowiązek podania danych osobowych takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia wynika z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.); w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Przysługuje Ci prawo do żądania od administratora: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.