New Business Manager (B2B)

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług w obszarze nowoczesnych technologii IT (chmura obliczeniowa, usługi data center). Wyróżnikiem rynkowym naszej oferty są zaawansowane środowiska IT dla systemów ERP/CRM i innych specjalistycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko New Business Manager (B2B).

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie spotkań biznesowych i prezentacji produktowych u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i zawieranie umów
  • Bieżące raportowanie aktywności

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta biznesowego
  • Umiejętność planowania i organizacji działań
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość rynku nowych technologii (aktualnych trendów)

Zapewniamy

  • Umowę o pracę lub współpracę
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych

CV prosimy przesłać na adres office@sinersio.com

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”