Sinersio Data Center położone jest na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Interior. Ścisła współpraca z Interiorem oraz innymi jednostkami zlokalizowanymi na jego terenie sprawiła, że obiekt stał się Centrum technologii, w którym odbywają się konferencje, spotkania, warsztaty i szereg innych inicjatyw promujących cyfryzację, wirtualizację oraz cyberbezpieczeństwo w biznesie i instytucjach administracji publicznej.

 

W Sinersio Data Center, dzięki dotacjom pozyskanym ze środków UE, zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania techniczne, które zapewniają naszym klientom parametry nieosiągalne w wielu firmowych serwerowniach.
Dbamy o dostępność rozwiązań, łączymy technologie i rozwiązujemy zaawansowane technicznie problemy jakie stawiają przed nami firmy i instytucje.

 

Posiadamy trzy nowoczesne laboratoria, w których prowadzimy różne analizy i projekty, a ich efekty wykorzystujemy do rozwoju naszych produktów i usług.

 

Z inicjatywy Sinersio Polska powołano również Klaster Archiwizacji Cyfrowej. Celem Klastra jest opracowanie nowej usługi, jaką jest długoterminowa archiwizacja danych. Klaster ma charakter ponadregionalny, ponieważ gromadzi uczestników z trzech województw, tj. lubuskiego, wielkopolskiego i pomorskiego.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o inicjatywach jakie podejmujemy w ramach Centrum technologii, to skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz - odpowiemy.


SINERSIO

site-img21

Jesteśmy sympatycznym zespołem profesjonalistów, zakochanych w nowoczesnych technologiach i w naszym Data Center. Jeśli Ty będziesz czuł się u nas dobrze, to Twoje dane też będą. Zapraszamy.