Chmura dla firm

Ekonomiści informują, że na przestrzeni najbliższych 5 lat, firmy zainwestują w chmurę obliczeniową 500 mld dolarów. Chmura stanie się kluczowa dla realizacji procesu cyfrowej transformacji biznesu. Zmieni zasady budowania przewagi konkurencyjnej, ponieważ umożliwi dostęp do narzędzi IT tym firmom, które dotychczas nie mogły sobie na to pozwolić.

Biznes w chmurze prywatnej

Bezpieczna chmura przemysłowa Sinersio, to prywatna chmura obliczeniowa stworzona przez naszych inżynierów, do zastosowania w biznesie. Stanowi kompletne i gotowe do wdrożenia rozwiązanie, dla którego gwarantujemy bezpieczeństwo zastosowania i wsparcie techniczne. Skraca czas dostępu do infrastruktury IT  i zmienia koszty inwestycyjne na operacyjne.

Przetwarzanie w chmurze

Elementy charakterystyczne dla chmury Sinersio:

  • różne wirtualizatory (VMWare, Hyper-V, XenServer)
  • gwarantowane SLA w skali miesiąca 99,9%
  • zaawansowane możliwości konfiguracji ustawień sieciowych (router, Firewall, VPN IPSec, VPN site-to-site)
  • panel klienta (pełna administracja środowiskiem IT: serwery, storage, urządzenia sieciowe)

„Cechy rozwiązań Cloud computing uważane są za najważniejsze źródła wartości biznesowej” (z raportu ITWiz)

Zalety chmury obliczeniowej

Zastosowanie prywatnej chmury przemysłowej Sinersio przyniosło firmom następujące korzyści:

Wdrażamy również rozwiązania hybrydowe, łączące chmurę prywatną i fizyczne środowisko IT. Kluczową rolę odgrywa w tym połączeniu PaaS (ang. Platform as a Service), ponieważ pozwala na stworzenie i parametryzację kompletnego środowiska IT. Z rozwiązań tych najczęściej korzystają firmy, które posiadają własny dział IT.

Skontaktuj się z nami. Podpowiemy najlepszy dla Twojej firmy model działania. Wypełnij formularz.

Usługi

uslugi-side

Ofertę naszych usług przygotowaliśmy bardzo starannie. Odpowiada ona wymaganiom nawet najbardziej złożonych procesów. W DNA każdej usługi wpisana jest ciągłość działania, bezpieczeństwo danych i jakość. Sprawdź.