Sinersio to dynamiczna firma, która działa na rynku IT od ponad 6 lat. Tworzą ją ludzie, którzy z tym rynkiem związani są od lat kilkunastu. Duże doświadczenie we współpracy z różnymi firmami i instytucjami oraz wiedza o procesach i nowoczesnych technologiach – sprawia, że rozumiemy biznes klienta i przygotowujemy mu dopasowaną ofertę.

Zespół techniczny

Sinersio Data Center zatrudnia doświadczony zespół specjalistów technicznych, którzy zarządzają centrum operacyjnym oraz monitorują przebieg wszystkich procesów w trybie 24/7/365.
Zespół techniczny odpowiada również za wszystkie zasoby Data Center, wsparcie klienta oraz za współpracę z partnerami technologicznymi jednostki.

Zespół doradców biznesowych

Obok zespołów technicznych, Sinersio Data Center zatrudnia również doradców biznesowych, którzy analizują wymagania jakie stawiają klienci w stosunku do naszych usług oraz proponują najlepsze rozwiązania.

DATA CENTER

site-img12

W Sinersio Data Center można wynająć w chmurze infrastrukturę IT i środowisko aplikacyjne pod systemy ERP, CRM i inne projekty biznesowe. Można również powierzyć nam własne zasoby, a my zapewnimy im odpowiednie warunki hostowania i systemy zabezpieczeń. Skorzystaj z naszych możliwości.