Każdy biznesowy projekt, to często również inwestycja w zasoby IT.

Uruchomienie e-sklepów lub nowych punktów sprzedaży, wdrożenie systemów i aplikacji wspomagających rejestrację i analizę przeprowadzonych transakcji i działań, wdrożenie rozwiązań ułatwiających komunikację i wymianę dokumentów między partnerami łańcucha logistycznego działających na międzynarodowym rynku, itp. Wymagają one odpowiedniej infrastruktury i systemów IT oraz ludzi, którzy będą tym zarządzać, aby zapewnić nam ciągłość działania.

Konieczność poniesienia kosztów na zakup infrastruktury IT (serwery i systemy), przygotowania odpowiedniego miejsca dla niej oraz zatrudnienie zasobów ludzkich (nawet, jeśli to jest 1 osoba) – jest przyczyną, która odwleka podjęcie decyzji o uruchomieniu nowego projektu biznesowego. Budżety firmowe zawsze są za małe, a koszty IT zawsze za duże.

Stać Cię na inwestycję w IT – to jest nasz przekaz do Właścicieli firm.

Chmura obliczeniowa to jest rozwiązanie, które umożliwia płacenie tylko za wykorzystane zasoby. Jeśli w danym czasie potrzebujesz ich mniej, to rezygnujesz z części zasobów i mniej płacisz, a jeśli potrzebujesz więcej, ponieważ uruchamiasz nowe działania, to dobierasz ich ilość według potrzeb. Specjaliści – inżynierowie z naszego Data Center wspierają Twoją firmę w całym procesie współpracy.

Wspieramy Właścicieli w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru i zakupu
technologii, które umożliwiają rozwój firmy.

Poznaj nasze rozwiązania dla małych i średnich firm oraz korporacji i dużych firm.

Oferujemy dostęp do technologii, która będzie odpowiednia na każdy etap rozwoju Twojej firmy. Umów się na spotkanie z możliwością obejrzenia naszego Data Center.