Marek Wawrzyczek, CEO Czasnabuty.pl

Firma Sinersio to wzorcowy przykład fachowości i kompetencji w dziedzinie wykorzystania i dzierżawienia przestrzeni dyskowych. To co nas bardzo mile, to duża elastyczność i otwartość na nasze uwagi podczas konstruowania umowy o współpracę, co nie jest dziś zbyt często spotykane. Oczywiście równie ważne dla nas, w branży e-commerce, jest ciągła dostępność zasobów, bezawaryjna praca i szybki kontakt z serwisem. A to wszystko mamy w standardzie – tylko tyle albo aż tyle.

https://www.czasnabuty.pl/

 

Dawid Twarkiewicz, Administrator IT w PAKA-SERVICE

We współpracy z firmą Sinersio najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do klienta, intuicyjny system zarządzania zakupionymi zasobami oraz wykwalifikowany zespół pomocy technicznej, z którym jest bezpośredni kontakt i który bardzo szybko reaguje na zgłoszenia. Głównymi zaletami świadczonych usług jest możliwość dopasowania ich do aktualnego zapotrzebowania. Na każdym etapie naszej działalności mamy dokładnie tyle zasobów ile potrzebujemy, mając bezproblemową możliwość ich dokupienia. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja data center (w Nowej Soli koło Zielonej Góry), umożliwiająca osobiste zapoznanie się z obiektem i jego pracownikami.

http://www.paka-service.pl/

 

Izabela Czarnecka, Prezes Zarządu KeyPM

Najbardziej cenię rzetelność i profesjonalizm w świadczeniu usług. Sinersio zaproponowało optymalne dla nas rozwiązanie – to była najlepsza oferta, jaką dostaliśmy z rynku.

http://www.keypm.eu

 

Janina Korzeniewska, Prezes Zarządu Sygnity Business Solutions S.A.

Data Center zagwarantowało w ramach umowy wysoki zakres zabezpieczeń fizycznych, sieciowych, energetycznych, przeciwpożarowych oraz systemowych, wykonanie usług z należytą starannością i na stałym wysokim poziomie, a pracownicy przydzieleni do obsługi niniejszego zamówienia wykazali się wysokim poziomem kompetencji i zaangażowania.

http://www.sygnitysbs.pl

SINERSIO

site-img21

Jesteśmy sympatycznym zespołem profesjonalistów, zakochanych w nowoczesnych technologiach i w naszym Data Center. Jeśli Ty będziesz czuł się u nas dobrze, to Twoje dane też będą. Zapraszamy.