Marek Wawrzyczek, CEO Czasnabuty.pl

Firma Sinersio to wzorcowy przykład fachowości i kompetencji w dziedzinie wykorzystania i dzierżawienia przestrzeni dyskowych. To co nas bardzo mile, to duża elastyczność i otwartość na nasze uwagi podczas konstruowania umowy o współpracę, co nie jest dziś zbyt często spotykane. Oczywiście równie ważne dla nas, w branży e-commerce, jest ciągła dostępność zasobów, bezawaryjna praca i szybki kontakt z serwisem. A to wszystko mamy w standardzie – tylko tyle albo aż tyle.

https://www.czasnabuty.pl/

 

Dawid Twarkiewicz, Administrator IT w PAKA-SERVICE

We współpracy z firmą Sinersio najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do klienta, intuicyjny system zarządzania zakupionymi zasobami oraz wykwalifikowany zespół pomocy technicznej, z którym jest bezpośredni kontakt i który bardzo szybko reaguje na zgłoszenia. Głównymi zaletami świadczonych usług jest możliwość dopasowania ich do aktualnego zapotrzebowania. Na każdym etapie naszej działalności mamy dokładnie tyle zasobów ile potrzebujemy, mając bezproblemową możliwość ich dokupienia. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja data center (w Nowej Soli koło Zielonej Góry), umożliwiająca osobiste zapoznanie się z obiektem i jego pracownikami.

http://www.paka-service.pl/

 

Izabela Czarnecka, Prezes Zarządu KeyPM

Najbardziej cenię rzetelność i profesjonalizm w świadczeniu usług. Sinersio zaproponowało optymalne dla nas rozwiązanie – to była najlepsza oferta, jaką dostaliśmy z rynku.

http://www.keypm.eu

 

Janina Korzeniewska, Prezes Zarządu Sygnity Business Solutions S.A.

Data Center zagwarantowało w ramach umowy wysoki zakres zabezpieczeń fizycznych, sieciowych, energetycznych, przeciwpożarowych oraz systemowych, wykonanie usług z należytą starannością i na stałym wysokim poziomie, a pracownicy przydzieleni do obsługi niniejszego zamówienia wykazali się wysokim poziomem kompetencji i zaangażowania.

http://www.sygnitysbs.pl

 

Piotr Grim, Administrator Systemów Informatycznych w ITUM OWOCE Sp. z o.o.

W obecnej cyfryzacji każdego rejonu działalności, współczesne Data Center powinno rozwijać się razem z klientem, podchodzić do każdego zapytania indywidualnie oraz starać się zadbać o to, aby klient dostał to, czego oczekuje – w formie, która zapewni mu najwyższą jakość usług. Ważnym atutem jest także transparentność zasad obowiązujących w DC. Sinersio Data Center spełnia wszystkie te wymagania. Indywidualnie podchodzi do każdego tematu, fachowo i rzeczowo doradza w każdym problemie, dostosowuje się do potrzeb klienta. O rozpoczęciu współpracy zadecydowała: ciekawa i atrakcyjna oferta cenowa, wysoki poziom kompetencji oraz rzetelne i profesjonale podejście do potrzeb. Współpraca z Sinersio dała nam możliwość szybszego tempa rozwoju oraz poprawiła jakość i komfort pracy. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na fachowe wsparcie.

http://itum.com.pl/

 

Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna

Jako Zielonogórski Klub Żużlowy SSA mamy przyjemność polecić Państwu współpracę z firmą Sinersio Polska Sp. z o.o. To nasz partner biznesowy specjalizujący się w dostarczaniu usług w obszarze nowoczesnych technologii IT. Firma ta wydzierżawiła nam powierzchnię serwerową oraz kompleksowy serwis. Nasza kooperacja przebiega bez zakłóceń. Docenić należy przy tym fakt, że Sinersio Polska Sp. z o.o. bardzo elastycznie dopasowuje się do potrzeb każdego klienta. Sinersio Polska Sp. z o.o. cechuje się rzetelnością działania, innowacyjnym podejściem i profesjonalnym systemem zarządzania, ukierunkowanym na skuteczne rozwiązania. Pragniemy rekomendować Sinersio Polska Sp. z o.o. jako solidnego partnera z branży IT. Jesteśmy przekonani, że współpracując z Sinersio Polska Sp. z o.o. można liczyć na wysoką jakość usług.

www.zkzssa.pl
www.falubaz.com

 

Janusz Życzkowski, kierownik w Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A.

We współpracy z Sinersio Polska najbardziej cenimy sobie konkurencyjną ofertę i elastyczność. O wyborze usługi oferowanej przez Sinersio zdecydował dobry kontakt, lokalność i profesjonalne standardy. Współpraca  z zewnętrznym data center sprawiła, że wzrosło poczucie bezpieczeństwa w zakresie IT.

www.zachod.pl

SINERSIO

site-img21

Jesteśmy sympatycznym zespołem profesjonalistów, zakochanych w nowoczesnych technologiach i w naszym Data Center. Jeśli Ty będziesz czuł się u nas dobrze, to Twoje dane też będą. Zapraszamy.