Klient data center chce wiedzieć gdzie znajdują się jego dane, w jakich warunkach są przechowywane, z użyciem jakiego sprzętu i jakie zastosowano zabezpieczenia.

Czas na chmurę

czas-na-cloudWielkość firmy, tempo jej rozwoju i posiadane systemy informatyczne, to najczęściej główne argumenty przemawiające za modernizacją infrastruktury IT. Chmura obliczeniowa sprawiła, że zmiany w tym zakresie nie muszą być równoznaczne z inwestowaniem sporych środków pieniężnych, aby uzyskać zamierzony efekt. Oszczędność to tylko jedna z wielu zalet chmury. Inne, równie ważne to: skalowalność wykorzystywanych zasobów, w zależności od zmieniających się potrzeb, sprawne zarządzanie i dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Sinersio Cloud zmienia strukturę wydatków IT

Dzięki możliwościom chmury Sinersio, firmy mogą znacząco zmienić strukturę swoich wydatków przeznaczonych na IT, np. na korzyść wdrożenia aplikacji i projektów wspomagających rozwój biznesu.
Udostępniamy klientom moc obliczeniową, przestrzeń składania danych, gotowe środowiska IT, nowoczesne technologie. Zapewniamy elastyczne skalowanie zasobów zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami (rosnącymi lub malejącymi) oraz wysoką wydajność.

Niezawodność infrastruktury IT, dostępność i bezpieczeństwo

Skorzystaj z naszych możliwości. Rozwiążemy problemy związane z modernizacją infrastruktury i na nowo zdefiniujemy elastyczność Twojego biznesu. Napisz do nas.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.