„Administracja publiczna masowo przechodzi w chmurę i tym samym sukcesywnie obala mit, że piętą achillesową clouda jest bezpieczeństwo.”

administracja publicznaProjekt G-Cloud realizowany przez administrację publiczną w Wielkiej Brytanii przynosi oszczędności na poziomie 300 mln funtów rocznie.
Administracja publiczna w Polsce również coraz chętniej dostrzega korzyści cloud computingu i coraz częściej korzysta z tych rozwiązań.

Data Center Sinersio oferuje podmiotom administracji publicznej zarówno profesjonalne usługi jak i doświadczony zespół inżynierów. Dzięki temu, współpraca z nami zapewnia dobre gospodarowanie środkami posiadanymi w budżecie.

Sinersio spełnia wymogi prawne stawiane przez GIODO, Krajowe Ramy Interoperacyjności i Komisję Nadzoru Finansowego.Możliwości jakie oferujemy w naszym Data Center idealnie wpisują się w realizację koncepcji inteligentnych miast – Smart City, które korzystają z technologii informacyjno-komunikacyjnych, aby zwiększać interaktywność i wydajność infrastruktury miejskiej, a tym samym poprawiać jakość i promować zrównoważony rozwój.

Obecnie wspieramy miasta z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego, w realizacji idei Smart City.
Skontaktuj się z nami. Zaprezentujemy odpowiednie usługi i konkretne wyliczenia wskazujące na opłacalność ich zakupu.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.