Szukaj przewagi w IT, ponieważ klienci e-sklepu nie są wyrozumiali.

Serwer mówi: „wytrzymać Black Friday”

handelInnowacje IT, zarówno technologiczne i sprzętowe odgrywają coraz większą rolę w handlu wielokanałowym. Ścisły związek handlu i technologii wyraża się w idei Handel 3.0. Dla klienta liczy się szybkość realizacji transakcji i niezawodność działania. Mobilność, internet rzeczy i omnichannel definiują współczesny handel. Tylko odpowiednie wykorzystanie technologii do wsparcia procesów biznesowych, pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną i przekonać do zakupów nielojalnych klientów.

Twój e-sklep ma być dostępny zawsze wtedy, kiedy klient będzie chciał zrobić zakupy. Nieważne czy to będzie intensywny czas przedświątecznej gorączki zakupowej, noworoczne wyprzedaże, Black Friday, dzień darmowej dostawy czy inne działanie, które sprawi, że zainteresowanie Twoją witryną przekroczy najśmielsze oczekiwania. Twoje serwery nie mogą zawieść. Klient oczekuje, że będzie szybko i sprawnie… i nic się nie zawiesi podczas transakcji.

Zasady nowoczesnych zakupów

E-commerce, jako jedna z najbardziej otwartych na nowinki IT branż światowej gospodarki, buduje swoją infrastrukturę w oparciu o chmurę obliczeniową. Elastyczną, skalowalną, mierzalną i gwarantującą konkretne oszczędności. E-commerce i chmura mają te same cechy. Dlatego tak dobrze do siebie pasują. Razem definiują zasady nowoczesnych zakupów.
Sinersio Cloud to chmura obliczeniowa, która spełnia wszystkie oczekiwania firm z branży e-commerce w zakresie dostarczenia nowoczesnej infrastruktury i platform IT. Tworzymy gotowe środowisko, w pełni zarządzalne przez klienta.

Współpracujemy z integratorami, którzy dostarczają rozwiązania dla firm z e-commerce (platformy sklepowe, aukcyjne, inne).

Niezawodność infrastruktury IT, dostępność i bezpieczeństwo

Skontaktuj się z nami. Znamy specyfikę współczesnego handlu. Wiemy jak zbudować wydajną infrastrukturę, aby opłacało się z niej korzystać. Przygotujemy również plan ciągłości działania, który zapewni bezpieczeństwo Twojego biznesu.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.