Przejmujemy odpowiedzialność za IT w Twojej firmie.

Sukces projektów zależy od IT

odpowiedzialnosc-za-itKorporacje i duże firmy dywersyfikują ryzyko związane z niezakłóconym działaniem systemów IT. Są świadome tego jak kluczowa jest ciągłość dostępu i bezpieczeństwo danych. Ponadto, liczy się dla nich szybkość przygotowania środowiska IT pod różne projekty, często realizowane z rozmachem i na dużą skalę.
Fundamentem sukcesu każdego z tych projektów nie jest tylko dobry pomysł i działania organizacyjne, ale przede wszystkim technologia i wsparcie informatyczne.

Opłaca się zmienić myślenie

Szefowie IT dużych firm muszą zmierzyć się również z problemem ograniczonych budżetów na rozwój i modernizację posiadanej infrastruktury. Realizacja strategii biznesowej firmy z roku na rok wymaga coraz bardziej elastycznego podejścia do zasobów IT. To gwarantuje tylko chmura. Dlatego korporacje i duże firmy nie dyskutują o tym, czy warto korzystać z usług data center, tylko to po prostu robią.
Sinersio oferuje usługę chmury obliczeniowej o dużej mocy, realizowaną w modelu wirtualnego data center oraz pełny outsourcing infrastruktury IT.
Współpracujemy z dużymi firmami i rozumiemy ich potrzeby w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej, opartej nie tylko na własnych produktach i usługach, ale także na wydajności i skalowalności IT oraz szybkości udostępnienia nowych zasobów.

Jeśli liczy się dla Ciebie profesjonalizm i posiadanie dobrego partnera w zakresie IT – napisz do nas. Przygotujemy dobrą ofertę.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.