Zapewniamy parametry nieosiągalne w firmowych serwerowniach.

Everything as a Service

everythingSektor Małych i Średnich firm jest tym, który najszybciej przekonał się do rozwiązań oferowanych jako usługi (infrastruktura – IaaS, platformy – PaaS, oprogramowanie – SaaS). To właśnie ta grupa firm, najchętniej opiera swój biznes o różne rodzaje usług dostarczane przez profesjonalne data center. Dlaczego ? Ponieważ usługi te są skalowalne w zależności od wielkości firmy i stopnia jej rozwoju. Klient płaci tylko za wykorzystane zasoby.
Chmura obliczeniowa definiuje nowe możliwości dla sektora MSP w zakresie IT. Przy tradycyjnym podejściu, czyli inwestycjach w rozbudowę własnej serwerowni, wiele rozwiązań innowacyjnych pod względem technicznym, nie byłoby dostępne ze względu na koszty lub pochłonęłoby sporą część budżetu przeznaczonego na IT.

Biznes oparty o data center

Firmy z sektora MSP decydując się na usługi data center Sinersio zyskują przede wszystkim:

przeniesienie odpowiedzialności w zakresie zapewnienia odpowiednich warunków utrzymania infrastruktury IT na profesjonalistów.

Niezawodność infrastruktury IT, dostępność i bezpieczeństwo

Jeśli chcesz skorzystać z usług data center, ale masz wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa danych – w zakresie tego kto będzie miał dostęp do danych i jak je chronimy – napisz do nas.
Pokażemy jakie stosujemy zabezpieczenia i odpowiemy na pytanie: Dlaczego warto nam zaufać?


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.