Chmura w logistyce ułatwia zarządzanie rozproszonymi zasobami, procesami i zdolnościami firm, wchodzących w skład łańcucha dostaw.

IT warunkuje sprawność przepływu

Logistyka jak żadna inna branża kojarzy się z dynamiką działania i stosowaniem nowoczesnych technologii w celu realizacji sprawnego przepływu dóbr i usług w łańcuchu dostaw.

transportIlość danych przetwarzanych w czasie rzeczywistym, wymaga od posiadanych systemów IT, przede wszystkim niezawodności i wysokiej dostępności. Elementy te warunkują konkurencyjność operatorów logistycznych. Dostęp do danych wpływa na szybkość i jakość podejmowanych decyzji. Stanowi również podstawę elastycznego działania i zdolności adaptacji do zmieniających się oczekiwań klientów.

Stwarzamy firmom logistycznym bardzo dobre warunki do zainstalowania swoich systemów IT w naszym środowisku serwerowym. W Data Center Sinersio zapewniamy odpowiednią temperaturę, wilgotność, redundantne zasilanie, replikację danych on-line, tworzenie kopii zapasowych oraz monitoring działania systemów.

Prywatna chmura dla danych wrażliwych

Wymiana informacji w logistyce decyduje o efektywności współpracy w całym łańcuchu, dlatego menadżerowie zajmujący się operacjami logistycznymi rozumieją kluczową rolę innowacyjnej infrastruktury informatycznej. Stąd rosnąca popularność rozwiązań typu cloud logistics.
Sinersio Cloud zapewnia skalowalność infrastruktury w zależności od potrzeb i wielkości projektów logistycznych oraz rozliczanie się za wykorzystaną moc obliczeniową. Rozwiązania jakie oferujemy w prywatnej chmurze są wyrazem elastyczności oczekiwanej przez branżę logistyczną.
Spełniamy kryteria przechowania wrażliwych danych zawarte w ISO 27001, SAFE HARBOR.

Zaufaj naszym ekspertom

Skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiednie usługi, które wpłyną na konkurencyjność Twojej logistyki. Rozumiemy procesy logistyczne i podpowiemy co warto przenieść do Data Center Sinersio, aby zapewnić ciągłość biznesu i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa danych.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.