Realne oszczędności dla firm w zakresie infrastruktury i systemów IT zapewnia tylko chmura obliczeniowa.

Zaufanie do IT

Firma usługowa to specyficzny rodzaj działalności. Nawiązanie trwałej relacji z klientem oraz jakość, terminowość i sprawność realizacji usługi, decydują o dalszej współpracy. Zaufanie do usług i osób, które je wykonują odgrywa tu kluczową rolę. Jednym z filarów mających wpływ na poziom i dostępność usług są zastosowane rozwiązania IT, zarówno w zakresie infrastruktury jak i oprogramowania.

Biznes w modelu chmurowym

Chmura obliczeniowa, to dostarczanie usług IT przez internet. Stanowi ona coraz bardziej popularny model biznesowy, wybieramy przez firmy usługowe i biura rachunkowe, ze względu na realne oszczędności jakie zapewnia. Firmy rozliczają się z faktycznie wykorzystanej mocy obliczeniowej. Oprócz oszczędności, chmura zapewnia również elastyczną i bezproblemową skalowalność zasobów, co staje się ważne w miarę rozwoju biznesu.
Firmom świadczącym różnego rodzaju usługi i szukającym profesjonalnego wsparcia w zakresie IT, polecamy korzystanie z usług naszego Data Center. Usługą najczęściej wybieraną przez jest hosting IT, w ramach którego zapewniamy:

  • usługę backupu (z komputerów i urządzeń mobilnych)
  • platformę sprzętową
  • usługi wsparcia technicznego 24/7/365
  • krótki czas reakcji i umowę SLA na poziomie 99,9%
  • usługi administrowania aplikacjami i infrastrukturą IT
  • całodobowy monitoring i nadzór nad elementami systemu
  • przechowywanie kopii bezpieczeństwa w naszym Data Center

My też świadczymy usługi

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty dla Twojej firmy. Rozumiemy firmy usługowe i znany ich potrzeby, dlatego przedstawimy dedykowane rozwiązania, które gwarantują ciągłość dostępu, bezpieczeństwo i oszczędność.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.