Sinersio Polska jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu usług w obszarze nowoczesnych technologii IT. Posiadamy własny, niezawodny i bezpieczny obiekt data center zaprojektowany i wybudowany zgodnie z międzynarodowym standardem TIA-942 w klasie TIER III. Zatrudniamy zespół inżynierów i doradców biznesowych, którzy od kilkunastu lat związani są z polskim i europejskim rynkiem IT.

Znamy się na serwerach, chmurach, bazach danych, ochronie danych, środowiskach IT dla specjalistycznych systemów typu ERP, CRM, DMS, itp. Realizujemy projekty opracowania i wdrożenia polityki ciągłości biznesu w firmach z różnych branż. Wspomagamy optymalizację kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz zapewniamy bezpieczeństwo systemów IT. Mamy bogatą ofertę usług, która jest wynikiem dynamicznie zmieniających się i rosnących oczekiwań  Klientów.

Dbamy o utrzymywanie wysokiego poziomu jakości usług, tak aby Klienci widzieli w Nas solidnego i zaufanego partnera biznesowego oraz rzecznika interesów IT w ich przedsiębiorstwach.
Wspieramy dążenia naszych Klientów do elastyczności działania w dynamicznym otoczeniu rynkowym i budowania przewagi konkurencyjnej w świecie cyfrowej transformacji biznesu.

Sinersio to nie tylko nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych, ale również centrum usługowo-badawcze nakierowane na procesy outsourcingu usług IT dla biznesu. Działalność ta jest realizowana w ramach tzw. centrum technologii.

Korzystamy z dotacji unijnych, dzięki którym możemy realizować innowacyjne projekty w zakresie usług IT.

Odkrycie roku

W 2013 roku Sinersio zostało wyróżnione jako  Odkrycie Roku w raporcie firmy Audytel, analizującej polski rynek usług Data Center.

Związek Polskich Ośrodków Przetwarzania Danych

Sinersio Polska jest jednym z członków-założycieli Polskiego Związku Ośrodków Przetwarzania Danych (ang. Polish Data Center Association, PDCA). W skład założycieli wchodzą, liczące się na polskim rynku IT firmy, które posiadają największe i najnowocześniejsze obiekty data center w Polsce. Idea stowarzyszenia zakłada promowanie polskich Centrów Przetwarzania Danych oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw mających na celu edukowanie i informowanie świata biznesu oraz administracji publicznej z zakresu zastosowania chmury obliczeniowej i możliwości rozwoju jakie ona stwarza oraz outsourcingu usług IT.

Dowiedz się więcej o tym, co robimy - zajrzyj do aktualności.