CEO meet CIO

„Co czwarta polska firma zanotowała naruszenie bezpieczeństwa informatycznego w ostatnim półroczu 2016. Mimo to nadal wielu menadżerów uważa, że cyberbezpieczeństwo to wyłącznie domena działu IT, a nie krytyczny czynnik funkcjonowania przedsiębiorstwa.” (źródło: MM Przemysłowy)

Badanie przeprowadzone przez Intel pokazało, że ponad 40% firm w Polsce nie ma przygotowanego scenariusza postępowania na wypadek naruszenia bezpieczeństwa informatycznego lub utraty danych firmowych.

Dlatego przygotowaliśmy propozycję spotkań biznesowych w ramach projektu CEO meet CIO, podczas których menadżerowie i dział IT będą mogli wspólnie z nami zweryfikować poziom bezpieczeństwa oraz porozmawiać o tym, w jaki sposób można wykorzystać rozwiązanie dojrzałej chmury przemysłowej do zabezpieczenia danych firmowych przed nieuprawnionym dostępem.

Zgłoś chęć spotkania w ramach CEO meet CIO. Wypełnij formularz dostępny na stronie chmuraprzemyslowa.pl lub napisz email na marketing@sinersio.com. Przyjedziemy do Twojej firmy.