PROGRAM PARTNERSKI

Współpraca z Sinersio Data Center

Jeśli tworzysz autorskie rozwiązania informatyczne, jesteś integratorem usług IT, sprzedajesz sprzęt lub oprogramowanie IT i szukasz bezpiecznego, zaawansowanego technologicznie i sprawdzonego Centrum Przetwarzania Danych, zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy gotowi na wymianę doświadczeń, wzajemne wsparcie w obsłudze Klientów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w każdym, nawet najbardziej skomplikowanym projekcie.

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli jesteś:Udostępniamy naszym partnerom kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa i ciągłości biznesu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, udzielamy wsparcia  w realizacji projektów biznesowych i inwestycji w technologię. Ponadto dla naszych partnerów przygotowujemy gotowe oferty, prowadzimy szkolenia online, a także oferujemy darmowy support w ramach umowy.

Co zyskujesz?

Chmura

W ramach oferowanych usług partnerzy wzbogacają swoje portfolio o chmurę obliczeniową. Pomaga ona ograniczyć wysokie koszty inwestycji w sprzęt IT. Ponadto zapewnia elastyczność przydzielania zasobów do serwerów oraz eliminuje awarie, które występują przy pojedynczych serwerach fizycznych. Warto zwrócić na nią uwagę, aby podnieść wydajność działania aplikacji biznesowych oraz pozwolić działom IT skupić się na rozwoju narzędzi wpierających procesy biznesowe.

Backup w chmurze – TotalBackup

TotalBackup realizowany jest jako BaaS (Backup as a Service). Nasi Partnerzy, będący użytkownikami systemu, jako najważniejsze korzyści wymieniają łatwą konfigurację, bezpieczne szyfrowanie i transmisję danych czy przywracanie plików w sytuacji awaryjnej. TotalBackup jest skutecznym i sprawdzonym rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych.

Kolokacja

Kolokacja w Sinersio Polska to konkurencyjna cena oraz wygoda, jaka wiąże się z powierzeniem nam dbania o serwery i inne urządzenia IT. Korzystanie z usługi kolokacji zapewni urządzeniom optymalne środowisko, którym Partner nie musi się już przejmować. Są to stała temperatura, mikroklimat, które wpływają na na dłuższą żywotność serwerów. W Sinersio Data Center gwarantujemy wielopoziomowe bezpieczeństwo oraz  SLA 99,99%.

Zostań naszym partnerem i zarabiaj na prostych zasadach

Data Center zagwarantowało w ramach umowy wysoki zakres zabezpieczeń fizycznych, sieciowych, energetycznych, przeciwpożarowych oraz systemowych, wykonanie usług z należytą starannością i na stałym wysokim poziomie, a pracownicy przydzieleni do obsługi niniejszego zamówienia wykazali się wysokim poziomem kompetencji i zaangażowania.

Janina Korzeniewska, Prezes Zarządu Sygnity Business Solutions S.A.

http://www.sygnitysbs.pl

Naszym Partnerom gwarantujemy:

kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa i ciągłości biznesu
szkolenia online
support
24/7/365
środowisko testowe i szybką wycenę
wsparcie w realizacji projektów biznesowych i inwestycji w
technologię

Zadzwoń do nas lub napisz i poznaj szczegóły!