Hosting dla e-commerce

Kompleksowa usługa hostingowa

Infrastruktura serwerowa w Sinersio jest przystosowana do projektów e-commerce. To, co Państwu oferujemy, to kompletna usługa hostingowa dedykowana branży e-commerce, która oprócz hostingu zawiera również instalację oprogramowania oraz administrowanie serwerami. Tworzymy gotowe środowisko, w pełni zarządzane przez klienta.

Hosting

Instalacja oprogramowania

Administrowanie serwerami

Usługę hostingu dedykujemy integratorom, firmom wdrożeniowym działającym w branży e-commerce a także przedsiębiorcom z branży.

Wspieramy wszystkie platformy od Shopware przez Magento, PrestaShop, WooComerce i inne.

Dzięki współpracy z integratorami dostarczającymi rozwiązania dla firm e-commerce (platformy sklepowe, aukcyjne, inne), zdobyliśmy bogate doświadczenie w obsłudze tej konkretnej branży, które teraz wykorzystujemy aby pomóc Państwu w prowadzeniu biznesu. Znamy specyfikę współczesnego handlu. Wiemy jak zbudować wydajną infrastrukturę, aby opłacało się z niej korzystać.

E-commerce w Chmurze

Aby sprostać wymaganiom technologicznym takim jak skalowalność i wydajność, warto budować swoje sklepy w oparciu o chmurę obliczeniową. Szybkość i stabilność działania, elastyczność, skalowalność i mierzalność, wydajność i bezpieczeństwo, to cechy chmury dedykowane sklepom internetowym. Chmura i branża e-commerce, ma wiele wspólnych cech, dlatego tak świetnie do siebie pasują i definiują zasady nowoczesnych zakupów. Do tych cech, możemy śmiało dopisać oszczędność, ponieważ sklep internetowy działający w chmurze, może znacznie obniżyć koszty funkcjonowania, eliminując utrzymanie własnych serwerów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapytaj o warunki współpracy!