Chmura obliczeniowa

Wygodna forma outsourcingu IT

Chmura oferowana przez Sinersio, to zlokalizowana w Polsce profesjonalna chmura obliczeniowa oraz niezwykle popularna forma outsourcingu IT. Polega na wynajmowaniu infrastruktury (serwery, macierze, urządzenia pomocnicze) i rozwiązań sieciowych oraz licencji, w ramach abonamentu.

Chmura dla Twojego biznesu

Bezpieczna chmura przemysłowa Sinersio, to chmura obliczeniowa stworzona przez naszych inżynierów do zastosowania w biznesie. Stanowi kompletne i gotowe do wdrożenia rozwiązanie, dla którego gwarantujemy wsparcie, zarówno w zakresie migracji danych jak i administracji. Skraca czas dostępu do infrastruktury IT i pozwala na zamianę kosztów inwestycyjnych na operacyjne.

Wybierz chmurę dopasowaną do Ciebie

Sinersio oferuje chmurę obliczeniową w dwóch wariantach: Sinersio Cloud Standard oraz Sinersio Cloud Enterprise, każdy z wariantów w modelu IaaS, czyli infrastruktura jako usługa (serwery wirtualne, przestrzeń na dane, rozwiązanie sieciowe) oraz PaaS, czyli platforma jako usługa (serwery wirtualne, przestrzeń na dane, rozwiązanie sieciowe, licencje na systemy operacyjne oraz backup).

W cenie usługi Klient otrzymuje dostęp do panelu umożliwiającego zdalne zarządzanie infrastrukturą sieciowo-serwerową oraz wsparcie techniczne 24/7/365. Oferujemy również możliwość bezpłatnego testowania infrastruktury chmurowej. Zapytaj o szczegóły!

Przejdź do Chmury Sinersio w 4 krokach:


Korzyści z Chmury – chmura korzyści

łatwość tworzenia wielu środowisk produkcyjnych i testowych
skalowalność zasobów
łatwy dostęp do infrastruktury (nie powiązany z lokalizacją geograficzną)
niezawodny Internet od wielu dostawców
zarządzanie siecią i serwerami w jednym środowisku
bezpieczeństwo gwarantowane przez certyfikowane data center

Administracja

W ramach Umowy na usługę Sinersio Cloud Standard oraz Enterprise, nasi Klienci otrzymują całodobowe wsparcie techniczne.

W ramach usługi wsparcia zapewniamy:

  • Całodobowy support w dwóch językach: polski, angielski;
  • Pomoc telefoniczną w zakresie funkcjonalności platformy;
  • Zautomatyzowany system przyjmowania i obsługi zgłoszeń.

Nasi specjaliści zarządzają centrum operacyjnym oraz monitorują wszystkie usługi w trybie 24/7/365. Odpowiadają również za: infrastrukturę fizyczną data center, wsparcie klienta, współpracę z partnerami technologicznymi.

Dla Klientów, którzy chcą mieć rozszerzony pakiet usług, oferujemy także usługę Administrowania serwerami. Obejmuje ona prace cykliczne i awaryjne dla środowisk IT.

W ramach usługi administrowania zapewniamy w pierwszej kolejności instalację i konfigurację baz danych oraz wykonywanie kopii systemowych, aplikacji i danych. Ponadto, zarządzamy środowiskiem systemowym i przestrzenią dyskową. Zapewniamy monitoring serwerów, poprawę wydajności systemów oraz wsparcie w zakresie tworzenia polityki backupowej (backup danych).

W zależności od potrzeb Klienta, usługę Administracji oferujemy na 4 poziomach:

  • START
  • BASIC
  • MEDIUM
  • HIGH

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie. Poprzez szybki czas reakcji na zgłoszone problemy zapobiegamy incydentom i wypracowujemy skuteczne metody rozwiązywania problemów.