Sinersio Data Center

Czym jest Data Center?

Centrum Przetwarzania Danych (ang. data center) to budynki lub pomieszczenia przeznaczone do przechowywania danych oraz zarządzania infrastrukturą informatyczną, wyposażone w odpowiednie urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo danych na najwyższym możliwym poziomie.

W Sinersio Data Center świadczymy popularną usługę typu IaaS, czyli wynajem infrastruktury informatycznej (serwery, przestrzeń dyskowa, sieć, licencje). IaaS to inaczej chmura infrastrukturalna, z której warto korzystać, zamiast budować firmową serwerownię.

Chmura obliczeniowa zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz gwarancję ciągłości działania (SLA 99,99%). Poza chmurą, w naszym centrum danych realizujemy także usługę kolokacji oraz backupu danych.

Dlaczego warto korzystać z usług data center?

Ciągły rozwój technologii sprawia, że każda dziedzina życia i biznesu potrzebuje natychmiastowego dostępu do informacji. Fakt ten sprawia, że, korzystanie z profesjonalnych usług oferowanych przez Sinersio Polska jest bardzo popularne, a w przyszłości stanie się koniecznością. Wiele firm zrezygnuje z własnych serwerowni, ze względu na koszty ich utrzymania.


W Sinersio Polska gwarantujemy:

wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych
ciągłość działania
monitoring i kontrola dostępu
profesjonalne wsparcie techniczne 24/7/365
policzalne oszczędności
niezawodność poparta certyfikatami

Korzystanie z naszych usług to również realne oszczędności. Dlatego właściciele i zarządy firm inwestując w rozwój, powierzają inżynierom i doradcom z Sinersio Polska opiekę nad techniczną częścią swojego biznesu.

Czego potrzebujesz? Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Szukasz środowiska IT dla systemu ERP?

Dla firm, które wdrożyły lub planują wdrożyć system ERP, CRM, DMS lub inne specjalistyczne, przygotowujemy dedykowane środowiska IT: produkcyjne, deweloperskie i testowe. Dzięki temu, klient może zoptymalizować wydatki na infrastrukturę przeznaczoną pod te systemy. Dowiedz się więcej.

Chcesz umieścić swoje serwery w optymalnym środowisku?

W naszej ofercie dostępna jest usługa kolokacji. Proponujemy ją firmom, które chcą zapewnić optymalne środowisko dla swoich zasobów – nie tylko pod względem instalacji krytycznych (zasilanie, chłodzenie, Internet), ale również pod względem warunków (wilgotność powietrza, stała temperatura, itp.). Sprawdź nasze możliwości.

Potrzebujesz dobrych serwerów i systemów IT dla klienta?

Jeśli jesteś integratorem lub dostawcą rozwiązań IT i poszukujesz odpowiednich serwerów i systemów dla swoich klientów, to zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie oferuje nasze data center. Wybierz usługi dopasowane do potrzeb klientów i zostań naszym partnerem.

Szukasz systemu do tworzenia kopii bezpieczeństwa?

Oferujemy system TotalBackup, który jest niezawodnym rozwiązaniem do przeprowadzania zautomatyzowanego procesu backupu i synchronizacji danych online. System umożliwia w pełni bezpieczne szyfrowanie i transmisję danych oraz przywracanie plików w sytuacji awaryjnej. Aplikacja jest łatwo konfigurowalna i dostępna w wersji desktopowej, webowej oraz mobilnej. Wypróbuj za darmo.

Chcesz migrować infrastrukturę IT do chmury?

Zespół naszych specjalistów pomoże przenieść Twoją infrastrukturę IT do chmury. Proces migracji rozpoczyna się od analizy architektury rozwiązań klienta. Zebrane informacje umożliwiają opracowanie projektu nowej infrastruktury w chmurze. Następnie przygotowujemy środowisko testowe, kopiujemy wszystkie dane i aplikacje, sprawdzamy działanie podczas testów i uruchamiamy. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

Szukasz data center dla Twojego Klienta?

Wypróbuj nasze usługi: chmurę obliczeniową, kolokację lub system do backupu danych wraz ze środowiskiem odtworzeniowym. Sprawdź nasz support i oferowane możliwości. Zostań naszym partnerem. Możesz bezpłatnie przetestować środowisko. Zapraszamy!

Wybierz Centrum Danych Sinersio

Szukasz centrum danych, któremu można zaufać? Napisz do nas lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie, a także przygotujemy dedykowaną ofertę.Rzeczywisty uptime na poziomie 100%

Oznacza to, że instalacje krytyczne naszego data center, od otwarcia obiektu w 2013 roku, pracują bez przerwy.

Gwarantowana wartość SLA (ang. Sevice Level Agreement) jaką musimy zapewnić, aby spełnić wymagania norm i standardów wynosi 99,99% dla poziomu dostępności i niezawodności infrastruktury fizycznej (m.in. zasilania i chłodzenia). Poziom ten gwarantujemy naszym Klientom w umowach.