Zaufali nam

Sinersio Polska to Twój wiarygodny partner w biznesie. Nie widać nas na pierwszych stronach gazet, nie widniejemy na przydrożnych bilbordach. Działamy w tle, stanowimy dyskretne zabezpieczenie Twojej firmy.

Poniżej przeczytasz przykładowe opinie naszych Klientów i Partnerów na temat współpracy z Sinersio Polska. Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączysz do tego grona. Zapraszamy do kontaktu.


Firma Sinersio to wzorcowy przykład fachowości i kompetencji w dziedzinie wykorzystania i dzierżawienia przestrzeni dyskowych. To co nas bardzo mile, to duża elastyczność i otwartość na nasze uwagi podczas konstruowania umowy o współpracę, co nie jest dziś zbyt często spotykane. Oczywiście równie ważne dla nas, w branży e-commerce, jest ciągła dostępność zasobów, bezawaryjna praca i szybki kontakt z serwisem. A to wszystko mamy w standardzie – tylko tyle albo aż tyle.

Marek Wawrzyczek, CEO Shelovet (dawniej: Czasnabuty.pl)

https://www.czasnabuty.pl/

We współpracy z firmą Sinersio najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do klienta, intuicyjny system zarządzania zakupionymi zasobami oraz wykwalifikowany zespół pomocy technicznej, z którym jest bezpośredni kontakt i który bardzo szybko reaguje na zgłoszenia. Głównymi zaletami świadczonych usług jest możliwość dopasowania ich do aktualnego zapotrzebowania. Na każdym etapie naszej działalności mamy dokładnie tyle zasobów ile potrzebujemy, mając bezproblemową możliwość ich dokupienia. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja data center (w Nowej Soli koło Zielonej Góry), umożliwiająca osobiste zapoznanie się z obiektem i jego pracownikami.

Dawid Twarkiewicz, Administrator IT w PAKA-SERVICE

http://www.paka-service.pl/


Data Center zagwarantowało w ramach umowy wysoki zakres zabezpieczeń fizycznych, sieciowych, energetycznych, przeciwpożarowych oraz systemowych, wykonanie usług z należytą starannością i na stałym wysokim poziomie, a pracownicy przydzieleni do obsługi niniejszego zamówienia wykazali się wysokim poziomem kompetencji i zaangażowania.

Janina Korzeniewska, Prezes Zarządu Sygnity Business Solutions S.A.

http://www.sygnitysbs.pl


Jako Zielonogórski Klub Żużlowy SSA mamy przyjemność polecić Państwu współpracę z firmą Sinersio Polska Sp. z o.o. To nasz partner biznesowy specjalizujący się w dostarczaniu usług w obszarze nowoczesnych technologii IT. Firma ta wydzierżawiła nam powierzchnię serwerową oraz kompleksowy serwis. Nasza kooperacja przebiega bez zakłóceń. Docenić należy przy tym fakt, że Sinersio Polska Sp. z o.o. bardzo elastycznie dopasowuje się do potrzeb każdego klienta. Sinersio Polska Sp. z o.o. cechuje się rzetelnością działania, innowacyjnym podejściem i profesjonalnym systemem zarządzania, ukierunkowanym na skuteczne rozwiązania. Pragniemy rekomendować Sinersio Polska Sp. z o.o. jako solidnego partnera z branży IT. Jesteśmy przekonani, że współpracując z Sinersio Polska Sp. z o.o. można liczyć na wysoką jakość usług.

Zielonogórski Klub Żużlowy Sportowa Spółka Akcyjna

www.zkzssa.pl
www.falubaz.com


We współpracy z Sinersio Polska najbardziej cenimy sobie konkurencyjną ofertę i elastyczność. O wyborze usługi oferowanej przez Sinersio zdecydował dobry kontakt, lokalność i profesjonalne standardy. Współpraca  z zewnętrznym data center sprawiła, że wzrosło poczucie bezpieczeństwa w zakresie IT.

Janusz Życzkowski, kierownik w Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A.

www.zachod.pl