Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Do zespołu handlowego Sinersio Data Center poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie sprzedaży serwerów i infrastruktury sieciowej oraz systemów i urządzeń do backupu.

rekrutacja

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na usługi Sinersio Data Center
  • Prezentacja usług IT u klientów (na terenie całego kraju)
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze B2B
  • Podstawowa znajomość rynku usług IT w zakresie: backup, chmura obliczeniowa, serwery dedykowane
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Rozwój zawodowy w jedynym tej klasy obiekcie data center w woj. lubuskim

CV prosimy przesłać na adres office@sinersio.com

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sinersio Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”