Prowadzimy rekrutację do biura handlowego w Zielonej Górze

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

IT Key Account Manager

Zadania:

  • Pro-aktywna postawa w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Prezentacja usług IT potencjalnym klientom (telefoniczna, bezpośrednia)
  • Identyfikacja potrzeb klienta i dobór odpowiedniego rozwiązania
  • Samodzielne przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami
  • Współpraca z działem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (B2B)
  • Znajomość branży IT i nowych technologii
  • Nastawienie na realizację celu sprzedażowego
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Potwierdzenie osiągnięć zawodowych (sukcesy sprzedażowe)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz oparty o cele system premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Szkolenia handlowe i produktowe

Asystent/asystentka sprzedaży

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Samodzielne tworzenie bazy nowych klientów
  • Prezentowanie klientom usług oferowanych przez firmę (telefonicznie, email)
  • Wsparcie działu sprzedaży w realizacji celów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym (mile widziani absolwenci Uniwersytetu Zielonogórskiego)
  • Rzetelność, skrupulatność, komunikatywność
  • Doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oraz oparty o cele system premiowania
  • Możliwość rozwoju, poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres rekrutacja@sinersio.com

do dnia 25 września 2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.