Chmura dla resellerów. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Zapraszamy firmy z branży IT, zainteresowane chmurą infrastrukturalną dla swoich klientów, na serię bezpłatnych szkoleń. Najbliższe rusza już 21 lutego 2020 (piątek), o godzinie 10.00. Chmura dla resellerów to szkolenia, które będą miały charakter webinariów. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli wziąć w nich udział z dowolnego miejsca na świecie.

Podczas szkoleń zaprezentujemy usługę Sinersio Cloud – czwartą chmurę infrastrukturalną w Polsce (według raportu BEST 100 publikowanego przez IT Wiz). Ponadto, pokażemy jak wygląda rynek chmury obliczeniowej w Polsce, omówimy czym różni się serwer VPS, serwer dedykowany i serwer w chmurze obliczeniowej. A także pokażemy jak uruchomić wirtualne maszyny (z gotowych szablonów oraz import własnych) i jak zarządzać ich pracą. Jeden z jego punktów dotyczyć będzie kreowania własnych polityk bezpieczeństwa dzięki firewall. Szkolenie Chmura dla resellerów dotyczyć będzie również możliwości zabezpieczania danych Klientów oraz wykonywania snapshotów maszyn wirtualnych i dysków.

Co więcej, resellerom zainteresowanym szczegółami, przedstawimy zasady programu partnerskiego oraz opowiemy o korzyściach, jakie płyną ze współpracy z Sinersio Polska.

Jeśli poszukujesz chmury infrastrukturalnej, która wzbogaci i uzupełni ofertę Twoich usług, to skontaktuj się z nami: 68 411 44 52 lub napisz na sprzedaz@sinersio.com.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniach dla resellerów, to wyślij email ma adres szkolenia@sinersio.com. Otrzymasz od nas komplet informacji.

Zapraszamy.