Chmura przemysłowa

Chmura przemysłowa dla menadżerów procesów i administratorów IT

„Jak pokazują aktualne dane Deloitte, aż 70% przedsiębiorstw nie liczy się z konsekwencjami finansowymi i wiarygodnością swojego biznesu związaną z utratą danych. W obliczu zwiększonej mobilności pracowników oraz popularyzacji trendu pracy na prywatnych urządzeniach, przedsiębiorstwa powinny przywiązywać większe znaczenie do stosowania zabezpieczeń w zakresie infrastruktury, także technologicznej, ponieważ utrata ciągłości operacyjnej może wiązać się nawet z utratą klientów i pozycji na rynku.” (źródło: egospodarka.pl).

Bezpieczeństwo i ciągłość działania gwarantuje chmura przemysłowa, która jest dojrzałym rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie dla firm – z przeznaczeniem pod systemy IT wspierające procesy biznesowe oraz środowiska produkcyjne i odtworzeniowe.

W każdy poniedziałek i piątek zapraszamy przedstawicieli firm na webinaria podczas, których prezentujemy zastosowanie chmury przemysłowej. Business Monday przeznaczony jest dla menadżerów procesów, a Technical Friday przeznaczony jest dla szefów IT i administratorów.

 

Zapraszamy. Wystarczy wypełnić formularz zatytułowany Webinaria cloud na stronie Strategia na chmurę. Poznaj prawdziwą wartość chmury.