KSeF jako kolejny krok w kierunku cyfryzacji procesów biznesowych – konferencja

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur, to rządowy system teleinformatyczny, który będzie całościowo odpowiadał za proces wystawienia, przesyłania, otrzymania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych. Nowe rozwiązanie wchodzi w życie od lipca 2024 roku

22 listopada 2023r. w Poznaniu odbyła się Konferencja „KSeF jako kolejny krok w kierunku cyfryzacji procesów biznesowych”. Firma Sinersio była współorganizatorem tego przedsięwzięcia, razem z firmą Wercom oraz Stanek & Partners.

Pokonferencyjne emocje powoli opadają, ale wszystkie dobre wydarzenia, które miały miejsce podczas Konferencji KSeF, nadal utrzymują nas w pozytywnych nastrojach.

Dziękujemy współorganizatorom i uczestnikom

Chcielibyśmy z tego miejsca serdecznie podziękować firmie Wercom za zaproszenie nas do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu oraz za możliwość zaprezentowania naszej firmy słuchaczom. Wszystkim zaś osobom, biorącym udział w Konferencji, chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie podczas naszego wystąpienia. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko wyjątkowe, ale także pełne inspirujących momentów.

Ludzie to podstawa!

Podczas Konferencji odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, poznaliśmy mnóstwo osób i wymieniliśmy się kontaktami, które w naszym przekonaniu, zaowocują licznymi wspólnymi projektami w przyszłości.

Dziękuję wszystkim prelegentom za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, co wzbogaciło nasze zrozumienie tematów poruszanych podczas konferencji. Wasze prezentacje były niezwykle wartościowe i inspirujące.

Bezpieczna chmura Sinersio dla KSeF

Podczas wydarzenia chcieliśmy przybliżyć temat bezpieczeństwa w kontekście chmury ale także wciągnąć słuchaczy do aktywnego uczestnictwa i wymienić się doświadczeniami oraz poglądami na tematy bezpieczeństwa oraz cloud computingu. Naszym celem było między innymi obalenie niektórych popularnych mitów związanych z bezpieczeństwem. Nasz panel dyskusyjny cieszył się dużym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy!

Do wzięcia udziału w panelu zaprosiliśmy przede wszystkim uczestników Konferencji, natomiast moderację powierzyliśmy ekspertom mającym doświadczenie w temacie chmury i bezpieczeństwa nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne.

Na pewno nie wyczerpaliśmy tematu i moglibyśmy tak jeszcze długo dyskutować, dlatego mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie słowo na wspólnej Konferencji. Takie wydarzenia pozytywnie napędzają nas do dalszego działania. Mamy nadzieję, że odczuwacie podobnie!

Z tego miejsca zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat chmury i bezpieczeństwa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.