Lot w chmurach dla biegaczy

Sinersio Data Center, będący sponsorem tytularnym II Sinersio Półmaratonu Zielona Góra „w samo południe”, ogłasza wyjątkową nagrodę dla zwycięzcy biegu. Najszybszy zawodnik i najszybsza zawodniczka będą mieli okazję do lotu widokowego nad Zieloną Górą wraz Sinersio Data Center i z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej!

Sinersio zabierze biegaczy na lot w chmurach

Lot widokowy nad Zieloną Górą stanowi niepowtarzalną okazję do podziwiania miasta i jego okolic z perspektywy lotniczej. Sinersio Data Center, jako firma silnie zaangażowana w promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, chce nagrodzić zwycięzców za ich determinację i wysiłek w czasie biegu. Lot w stronę chmur to niezapomniane przeżycie. 

Niech wygra najlepszy

Przewidzieliśmy dwie tak wyjątkowe nagrody dla uczestników II Sinersio Półmaratonu Zielona Góra. Jedna z nich trafi do kobiety, która najszybciej pokona 21 kilometrów, a druga do mężczyzny, który najszybciej przebiegnie ten dystans! Warto więc być szybkim, aby wzbić się ponad chmury, a może nawet zobaczyć miejsce, gdzie chmurą zajmujemy się zawodowo – mówi Prezes Sinersio, Tomasz Stępski.

Nagroda, jaką jest lot w chmurach, ma na celu nie tylko uhonorowanie osiągnięć sportowych, ale także zapewnienie niezapomnianych wspomnień związanych z udziałem w naszym półmaratonie. Wierzymy, że taka inicjatywa dodatkowo zmotywuje uczestników do osiągnięcia najlepszych rezultatów i przekroczenia własnych granic.

Do zobaczenia 6 kwietnia w samo południe

Zachęcamy wszystkich do udziału w II Sinersio Półmaratonie Zielona Góra „w samo południe”. Życzymy powodzenia wszystkim biegaczom. Do zobaczenia 6 kwietnia w samo południe na stadionie żużlowym przy ul. Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze!