rynek IT

Sinersio Polska wśród firm o największych przychodach z chmury

Według najnowszego raportu IT WIZ Best 100 2018*, Sinersio Polska zajęła bardzo dobrą pozycję wśród firm, które osiągnęły największe przychody ze sprzedaży usług cloud computing w 2017 roku. Jesteśmy również jedną z nielicznych firm na polskim rynku IT, w przypadku której 90% przychodów ze sprzedaży usług IT, stanowi właśnie chmura obliczeniowa.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom usługi chmury obliczeniowej w modelu IaaS (infrastruktura jako usługa) wraz z licencjami na systemy operacyjne. Fundamentem naszego sukcesu jest usługa o nazwie Sinersio Cloud. Została ona przygotowana przez naszych inżynierów i jest stale wspierana i rozwijana u klienta. Usługę realizujemy w oparciu o zasoby własnego data center, wybudowanego jako obiekt dedykowany pod ten cel, a nie adaptowany. Bierzemy odpowiedzialność za ciągłość działania usługi, w całym procesie jej realizacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z komentarzem eksperckim, jakiego udzieliliśmy do raportu w kontekście dyskusji czy cena powinna być kluczowym parametrem przy wyborze dostawcy data center w Polsce.

 

*IT WIZ BEST 100 to coroczna publikacja, która zawiera ranking firm IT i analizę potrzeb klientów branży ICT. Raport wydawany jest przez ITwiz Media Group Sp. z o.o.,

https://itwiz.pl/