Zrób zdjęcie na konkurs. HomeOffice w obiektywie sportowców.

W Sinersio Polska promujemy aktywny tryb życia, dlatego nawiązaliśmy współpracę z miłośnikami biegania skupionymi wokół Stowarzyszenia Biegam-Pomagam i pasjonatami jazdy na rowerze tworzącymi społeczność Yolobike. Najświeższym owocem tej współpracy jest konkurs, który ogłosiliśmy na naszym fanpag’u.

Ostatnie tygodnie wpłynęły na ograniczenie aktywności sportowej wielu osób. Co więcej, praca i edukacja przeniosła się do domowego zacisza. Praca zdalna stała się biznesową koniecznością również dla tych, którzy dotychczas nie mieli okazji sprawdzić, jak to jest pracować w domu. Z pewnością nie było to łatwe, ale wierzymy, że można to zrobić kreatywnie.

Kreatywność osób aktywnych sportowo mieliśmy okazję oglądać już nieraz na trasach biegowych lub rowerowych. Tym razem chcemy ją zobaczyć w zupełnie nowym projekcie. Dlatego zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia ”domowego stanowiska zdalnej pracy” (HomeOffice) i jego umieszczeniu wraz z opisem w komentarzu pod konkursowym postem, na oficjalnym fanpage’u Sinersio Polska. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.