Centrum Przetwarzania Danych (ang. data center) to budynki lub pomieszczenia przeznaczone do przechowywania danych oraz zarządzania infrastrukturą informatyczną, wyposażone w odpowiednie urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo danych na najwyższym możliwym poziomie.

 

Data center świadczy usługi typu IaaS (ang. Infrastructure as a Service), czyli wynajem i zarządzanie infrastrukturą, usługi typu Paas (ang. Platform as a Service), czyli udostępnianiem platform oraz usługi typu SaaS (ang. Software as a Service), czyli wynajem oprogramowania.

 

Bardzo istotne usługi realizowane przez nasze Data Center związane są z chmurą obliczeniową i szeroko pojętą wirtualizacją.

 

XXI wiek to niesamowity rozwój technologii, który sprawia, że każda dziedzina życia i biznesu potrzebuje natychmiastowego dostępu do informacji. Dzięki temu, korzystanie z profesjonalnych usług oferowanych przez data center już teraz jest coraz bardziej popularne, a w przyszłości stanie się koniecznością. Wiele firm zastąpi utrzymywanie własnych serwerowni, które stają się coraz bardziej kosztowne i nie zawsze tak wydajne, na rzecz ogromnego potencjału jaki oferuje profesjonalne data center.

 

Data center gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych, ciągłość dostępu i odpowiednie zasilanie. Dlatego szefowie IT różnych firm decydują się na współpracę.

 

Korzystanie z usług data center to również realne oszczędności wynikające z outsourcingu IT. Dlatego właściciele i zarządy firm inwestując w rozwój, powierzają profesjonalistom z data center opiekę nad techniczną częścią swojego biznesu.

Szukasz Data Center, któremu można zaufać?

Poznaj Sinersio. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie. Jesteśmy gotowi pokazać Tobie nasz obiekt (bezpieczne miejsce dla Twoich danych). Przygotujemy również dedykowaną ofertę.


DATA CENTER

site-img12

W Sinersio Data Center można wynająć w chmurze infrastrukturę IT i środowisko aplikacyjne pod systemy ERP, CRM i inne projekty biznesowe. Można również powierzyć nam własne zasoby, a my zapewnimy im odpowiednie warunki hostowania i systemy zabezpieczeń. Skorzystaj z naszych możliwości.