Sinersio Data center to obiekt zlokalizowany w województwie lubuskim, w Nowej Soli k/Zielonej Góry, w Parku technologicznym Interior. Jego Właścicielem  i zarazem jedynym prywatnym udziałowcem Parku, jest firma Sinersio Polska.

Sinersio Data Center jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Został zbudowany zgodnie ze standardem TIER III i pozytywnie oceniony przez Uptime Institute, po przeprowadzonych testach.

 

Oddany do użytku w 2013 roku, spełnia światowe wymagania stawiane budynkom przeznaczonym pod data center oraz uwzględnia coś, co wyróżnia nas spośród tego typu obiektów – zawiera szereg istotnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych wynikających z dużego doświadczenia branżowego właścicieli obiektu i inżynierów firmy Sinersio Polska.

 

Obiekt zbudowała firma Mercury Engineering Polska Sp. z o.o. Inne realizacje tego wykonawcy dostępne są tutaj. Jako ciekawostkę warto dodać, że był to pierwszy komercyjny obiekt w Polsce, który ma podwójną instalację wody lodowej (instalacja krytyczna). Wyzwaniem dla realizatorów Centrum Przetwarzania Danych Sinersio Polska był rekordowy czas wykonania obiektu – 120 dni.

 

W Sinersio Data Center kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo powierzonych nam zasobów IT Klientów (danych i infrastruktury). Wszystkie urządzenia techniczne niezwiązane bezpośrednio z funkcjonowaniem infrastruktury IT są zainstalowane poza przestrzenią komory IT. Pozwala to na przeprowadzanie wszelkich prac serwisowych w obszarze szaf klimatyzacji precyzyjnej, UPS, SUG, VESDA czy routerów brzegowych i urządzeń operatorów telekomunikacyjnych – bez konieczności wchodzenia w przestrzeń komory IT.

 

Łączna powierzchnia Sinersio Data Center wynosi obecnie powyżej 3000 mkw.

 

Zapraszamy na spotkanie do naszego obiektu właścicieli, szefów IT i przedstawicieli kadry menadżerskiej – reprezentujących firmy zainteresowane wykorzystaniem nowoczesnych technologii w biznesie.

Spotkajmy się


DATA CENTER

site-img12

W Sinersio Data Center można wynająć w chmurze infrastrukturę IT i środowisko aplikacyjne pod systemy ERP, CRM i inne projekty biznesowe. Można również powierzyć nam własne zasoby, a my zapewnimy im odpowiednie warunki hostowania i systemy zabezpieczeń. Skorzystaj z naszych możliwości.