wirtualne serwery w chmurze

Zaopiekujemy się Twoimi serwerami

Zyskaj więcej czasu, dzięki przeniesieniu kluczowych systemów na niezawodną infrastrukturę serwerową polskiego data center. Wynajmujemy serwery pod systemy ERP, CRM, WMS, business intelligence. Hostujemy wszystkie znane na polskim rynku aplikacje biznesowe.

Jeśli:

  1. Dotychczasowe inwestycje w serwery fizyczne nie nadążały za rozwojem Twojej firmy i ilością realizowanych projektów biznesowych.
  2. Niedoszacowano lub przeszacowano koszty zakupu serwerów dla Twojej firmy, co wydłużyło czas uruchomienia projektów biznesowych.
  3. Sezonowo jest większy ruch w działalności Twojej firmy, co wpływa na wydajność pracy serwerów i dostępność produktów oraz usług.
  4. Brakuje środowiska testowego, które umożliwia sprawdzenie działania aplikacji przed jej uruchomieniem w środowisku produkcyjnym firmy.
  5. Występują wąskie gardła w obsłudze systemów biznesowych, wpływające na wydajność ich pracy.

…to Sinersio Cloud jest odpowiednią usługą dla Twojej firmy.

Posiadanie własnej serwerowni w firmie jest sporym kosztem i coraz większym problemem. Zakup i utrzymanie serwerów, macierzy, osprzętu sieciowego, UPS oraz urządzeń takich jak klimatyzacja czy inne, to jeden z elementów. Kolejny, to zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń, które spełnią rygorystyczne wymagania rozporządzenia RODO oraz innych przepisów branżowych.

Czy wiesz, że własna serwerownia zużywa nawet do 40% ogólnych kosztów energii elektrycznej?

Przez wiele lat naturalnym było posiadanie serwerów u siebie. Nie było alternatywy. Obecnie jest nią technologia chmury obliczeniowej w modelu IaaS (infrastruktura jako usługa). W ramach tego rozwiązania, przedsiębiorca może wynająć serwer na swoje potrzeby od profesjonalnego data center i płacić tylko za wykorzystane zasoby (core, RAM, przestrzeń, internet, licencje).

Ułatwiamy przedsiębiorcom dostęp do nowych serwerów, bez konieczności ponoszenia kosztów inwestycyjnych, prowadzenia wielomiesięcznego procesu zakupu serwerów fizycznych, udostępniania miejsca w swoim biurze lub siedzibie oraz inwestowania w inne urządzenia, które są wymagane, aby serwery mogły prawidłowo funkcjonować.

Wynajmij wirtualne serwery dla aplikacji biznesowych takich, jak systemy ERP, CRM, WMS, business intelligence oraz rozwiązania e-commerce. Jesteśmy specjalistami w zakresie hostingu aplikacji biznesowych. Posiadamy własne data center.

Serwery w data center. Co oferujemy?

Infrastrukturę serwerowo-macierzową jako usługę wraz siecią internet i licencjami na systemy operacyjne Windows i Linux. Po drugie samodzielne zarządzanie wirtualną infrastrukturą poprzez udostępnienie klientowi panelu cloud. Po trzecie bezpłatne sprawdzanie wydajności pracy serwerów. A także wsparcie techniczne 24/7/365. Natomiast SLA (ciągłość działania) na poziomie 99,9% w skali miesiąca (gwarantowana w umowie).

Skontaktuj się z nami