hosting aplikacji biznesowych

Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych

Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych takich jak: ERP, CRM, WMS, DMS, e-commerce. Hostujemy większość systemów biznesowych oferowanych przez znanych na polskim rynku producentów i dostawców.

Hosting aplikacji biznesowych to nasza specjalność. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ dostarczamy usługę wynajmu infrastruktury sieciowo-serwerowej, która spełnia wymagania sprzętowe stawiane przez producentów lub dostawców aplikacji biznesowych. Udostępniamy panel do zarządzania usługą, szkolimy administratorów i pomagamy w procesie parametryzowania środowiska wirtualnego pod system klienta.

Kiedy zdecydować się na hosting aplikacji biznesowych?

Ten rodzaj hostingu najczęściej wybierają firmy, które:

  • wdrożyły np. system ERP i chcą zrezygnować z serwera fizycznego i zmigrować aplikację do data center, aby zapewnić do niej zdalny i nieograniczony dostęp,
  • poszukują systemu i nie mogą precyzyjnie dobrać zasobów sprzętowych ze względu na to, że trudno określić ile gigabajtów danych zostanie wprowadzonych do systemu na moment jego uruchomienia i podczas pierwszego roku produkcyjnej pracy,
  • muszą zagwarantować ciągłe działanie systemu i chcą przenieść odpowiedzialność za infrastrukturę serwerowo-sieciową na zewnętrznego dostawcę,
  • chcą skupić się wyłącznie na zarządzaniu aplikacjami biznesowymi i ich rozwoju, a zrezygnować z inwestowania w rozbudowę i utrzymanie własnej, często kosztownej infrastruktury serwerowej,
  • chcą zmienić model kosztów zakupu infrastruktury sprzętowej – z inwestycyjnych CAPEX (jednorazowy wydatek na serwery fizyczne kupowane na kilka lat do przodu) na operacyjne OPEX (miesięczne opłaty abonamentowe za konkretne wykorzystane zasoby, zwiększane w miarę rosnących potrzeb).

Oferta i optymalizacja

Przygotowujemy oferty, w których klient otrzymuje kompletną i zrozumiałą informację o pełnych kosztach hostingu aplikacji biznesowych. Co więcej, proponujemy optymalizację zasobów serwerowych pod wybraną przez klienta aplikację. Usługa jest w modelu abonamentowym. W efekcie klient może dowolnie zwiększać i zmniejszać ilość zakupionych zasobów (procesora, pamięci oraz przestrzeni) w zależności od zapotrzebowania. Potrzeby są zależne od aplikacji biznesowej, rosnącej liczby użytkowników, przyrastającej liczby danych lub sezonowego zapotrzebowania.

Ciągłość działania i bezpieczeństwo aplikacji

Dla aplikacji biznesowych, które obsługują procesy sprzedażowe, produkcyjne, magazynowe, kadrowe czy księgowe, krytycznym warunkiem jest zapewnienie ciągłości działania oraz bezpieczeństwa w zakresie dostępu i ochrony danych. Gwarantujemy to na poziomie 99,9% w skali miesiąca. W efekcie usługa hostingu, którą oferujemy pod aplikacje biznesowe, działa bez przerwy. Oparta jest na redundantnej (zdublowanej) infrastrukturze serwerowo-sieciowej naszego data center i redundantnych instalacjach krytycznych (Internet, zasilanie oraz chłodzenie).

Wybierz hosting dla Twojej aplikacji

Usługa dostępna jest w dwóch wersjach:

  • Sinersio Cloud Standard
  • Sinersio Cloud Enterprise

Każda z wersji dedykowana jest dla różnej wielkości środowisk i ilości użytkowników. Wersja Standard dedykowana jest mniejszym środowiskom z kilkoma czy kilkunastoma użytkownikami. Natomiast wersja Enterprise przeznaczono dla większych i dynamiczniej rozwijających się środowisk.

Napisz do nasz. Wycenimy usługę hostingu aplikacji, która Cię interesuje. Doradzimy jak zmniejszyć koszty zasobów serwerowych w oparciu o naszą usługę. Przygotujemy ofertę do porównania kosztów jakie obecnie ponosisz na swoich serwerach, z tym co my możemy zaproponować.

Skontaktuj się z nami. Dział Sprzedaży +48 68 411 44 40, email: sprzedaz@sinersio.com.