Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych

Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych

Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych takich jak: ERP, CRM, WMS, DMS, e-commerce. Hostujemy większość systemów biznesowych oferowanych przez znanych na polskim rynku producentów i dostawców.

 

Dostarczamy usługę wynajmu infrastruktury sieciowo-serwerowej, która spełnia wymagania sprzętowe jakie stawia producent lub dostawca aplikacji biznesowej. Udostępniamy panel do zarządzania usługą, szkolimy administratorów i pomagamy w procesie parametryzowania środowiska wirtualnego pod system klienta.

Kiedy zdecydować się na hosting aplikacji?

Ten rodzaj hostingu najczęściej wybierają firmy, które:

  • wdrożyły np. system ERP i chcą zrezygnować z serwera fizycznego w celu zmigrowania aplikacji do data center, aby zapewnić do niej zdalny dostęp (z biura, z domu, w delegacji, z dowolnego miejsca),
  • poszukują systemu i nie mogą precyzyjnie dobrać zasobów sprzętowych, ze względu na to, że trudno określić ile gigabajtów danych zostanie wprowadzonych do systemu na moment jego uruchomienia i podczas pierwszego roku produkcyjnej pracy,
  • muszą zagwarantować bezprzerwowe działanie systemu i chcą odpowiedzialność za infrastrukturę serwerowo-sieciową przenieść na zewnętrznego dostawcę,
  • chcą skupić się wyłącznie na zarządzaniu aplikacjami biznesowymi i ich rozwoju, a zrezygnować z inwestowania w rozbudowę i utrzymanie własnej, często kosztownej infrastruktury serwerowej,
  • chcą zmienić model kosztów zakupu infrastruktury sprzętowej – z inwestycyjnych CAPEX (jednorazowy wydatek na serwery fizyczne kupowane na kilka lat do przodu) na operacyjne OPEX (miesięczne opłaty abonamentowe za konkretne wykorzystane zasoby, zwiększane w miarę rosnących potrzeb).

Oferta i optymalizacja

Przygotowujemy oferty, w których klient otrzymuje kompletną i zrozumiałą informację o pełnych kosztach hostingu aplikacji biznesowych oraz propozycję optymalizacji zasobów serwerowych pod wybraną przez klienta aplikację. Usługa jest w modelu abonamentowym. Klient może dowolnie zwiększać i zmniejszać ilość zakupionych zasobów (procesora, pamięci oraz przestrzeni na dane) – w zależności od zapotrzebowania aplikacji biznesowej, rosnącej liczby użytkowników, przyrastającej liczby danych lub sezonowego zapotrzebowania, itp.

Ciągłość działania i bezpieczeństwo aplikacji

Dla aplikacji biznesowych, które obsługują procesy sprzedażowe, produkcyjne, magazynowe, kadrowe oraz operacje księgowe – krytycznym warunkiem jest zapewnienie ciągłości działania oraz bezpieczeństwa w zakresie dostępu i ochrony danych. Gwarantujemy to na poziomie 99,9% w skali miesiąca. Usługa hostingu, którą oferujemy pod aplikacje biznesowe działa bezprzerwowo. Oparta jest na redundantnej (zdublowanej) infrastrukturze serwerowo-sieciowej naszego data center i redundantnych instalacjach krytycznych (internet, zasilanie oraz chłodzenie).

Wybierz hosting dla Twojej aplikacji

Usługa dostępna jest w dwóch wersjach:

  • Sinersio Cloud Standard
  • Sinersio Cloud Enterprise

Każda z wersji dedykowana jest dla różnej wielkości środowisk i ilości użytkowników (mniejsze środowiska dla kilku czy kilkunastu użytkowników – wersja Standard, większe i bardziej dynamicznie rozwijające się środowiska – wersja Enterprise).

Napisz do nasz. Wycenimy usługę hostingu aplikacji, która Cię interesuje. Doradzimy jak zmniejszyć koszty zasobów serwerowych w oparciu o naszą usługę. Przygotujemy ofertę do porównania kosztów jakie obecnie ponosisz na swoich serwerach, z tym co my możemy zaproponować.

Skontaktuj się z nami. Dział Sprzedaży +48 68 411 44 40, email: sprzedaz@sinersio.com.