II Sinersio Półmaraton w Zielonej Górze 

Sinersio Data Center kolejny raz sponsorem tytularnym II Sinersio Półmaratonu w Zielonej Górze 

Sinersio Data Center z dumą ogłasza swoje partnerstwo jako sponsora tytularnego II Sinersio Półmaratonu w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku w samo południe! Decyzja o przyjęciu tej roli wynika z zaangażowania firmy w rozwój społeczności lokalnej oraz promocję zdrowego trybu życia.

Sinersio Data Center od lat wspiera lokalną społeczność i angażuje się w projekty społeczne i sportowe. II Sinersio Półmaraton w Zielonej Górze to doskonała okazja do promocji aktywności fizycznej i dostarczenia niezapomnianych doświadczeń uczestnikom.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc wesprzeć II Sinersio Półmaraton w Zielonej Górze 'w samo południe’ jako sponsora tytularnego. Nasze zaangażowanie w to wydarzenie podkreśla nasze zobowiązanie do promowania zdrowego stylu życia oraz wzmacniania społeczności lokalnej. Wierzymy, że nasze partnerstwo zorganizuje niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników oraz przyczyni się do rozwoju sportu w regionie” – mówi Tomasz Stępski, Prezes Sinersio Polska.

II Sinersio Półmaraton w Zielonej Górze przyniesie nie tylko sportową rywalizację, ale także integrację społeczności oraz promocję zdrowego stylu życia, co idealnie współgra z wartościami Sinersio Data Center.

Dla dalszych informacji prosimy o kontakt:

Biuro Zarządu Sinersio Polska

Tel: +48 68 411 44 40

Email: office@sinersio.com