Wydajność i elastyczność produkcji jest uzależniona od wydajności i elastyczności IT.

Czwarta rewolucja przemysłowa

przemyslFirmy z branży przemysłu i produkcji inwestują w nowoczesne maszyny i informatyzację procesów. Celem jest wysoka jakość wyrobów i dostęp na bieżąco do danych. Jakość buduje markę i sprawia, że klient kupi ponownie. Dane informują gdzie szukać oszczędności, na czym zarabiać, jak zwiększać wydajność i poprawiać efektywność.
Smart Factory, Przemysł 4.0, Przemysłowy Internet Rzeczy to koncepcje, których proces wdrożenia już się rozpoczął w wielu firmach produkcyjnych. Ich fundamentem jest zastosowanie nowoczesnych technologii do rozwoju kluczowych procesów biznesowych.
Systemy ERP, Business Intelligence, MES, SCADA i inne specjalistyczne gromadzą i przetwarzają tysiące informacji. Stanowią one jeden z elementów inteligentnej fabryki, która prawidłowo funkcjonuje dzięki wydajnej infrastrukturze opartej na zasobach profesjonalnego data center.

Dobrze zarządzalne środowiska IT

Wiele firm z sektora przemysłowego zauważa konieczność posiadania dostępu do nowoczesnej infrastruktury oraz wydajnych i dobrze zarządzalnych środowisk IT. Zarządy i działy IT mają świadomość, że inwestycje w utrzymanie własnych serwerowni na odpowiednim poziomie są dość kosztowne.
Znikają również obawy związane związane z poziomem bezpieczeństwa danych powierzonych data center. Klienci już wiedzą, że nikt nie ma do nich dostępu, a zastosowane zabezpieczenia chronią je przed wyciekiem. Dlatego nie jest to już argument. Liczy się przede wszystkim oszczędność, elastyczność i skalowalność.
Data Center Sinersio posiada bardzo dobrą ofertę infrastruktury i środowisk IT dla firm z sektora przemysłowego, którego wdrażają lub wdrożyły systemy ERP i inne specjalistyczne oprogramowanie.

Niezawodność infrastruktury IT, dostępność i bezpieczeństwo

Napisz do nas. Przygotujemy dedykowaną ofertą dla Twojej firmy. Sprawdź jak bardzo opłaci się Tobie współpraca z nami.


ROZWIĄZANIA

23

Uwielbiamy chmurę obliczeniową do tego stopnia, że stworzyliśmy własną. Cechuje ją duży potencjał. Widzimy jakie korzyści przyniosła firmom, które wdrożyły jej rozwiązania. Sinersio Cloud – zastosuj ją w swoim biznesie.