Backup dla firm

BaaS (ang. Backup as a Service), to usługa realizowana w modelu chmurowym. Polega na wykonywaniu kopii zapasowych danych, przechowywanych na laptopach, w telefonach oraz innych nośnikach i przechowywaniu ich w data center.

Program do backupu danych

TotalBackup to jeden z najnowocześniejszych systemów na rynku IT. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i synchronizację danych w chmurze.

Środowisko systemu do backupu zlokalizowane jest w Sinersio Data Center.

Dzięki temu, użytkownik może odtworzyć oryginalne dane w sytuacji ich uszkodzenia lub utraty. Kopie zapasowe tworzone są automatyczne, w sposób niezauważalny przez użytkownika. System nie obciąża łącza internetowego i daje pełną kontrolę nad każdym projektem backupu. Czas wykonywania się backupu użytkownik-administrator określa samodzielnie, dzięki możliwości tworzenia harmonogramów. System Totalbackup zapewnia szyfrowanie danych już na urządzeniu użytkownika (przed wysłaniem do data center). Zapewnia to ochronę danych przed nieuprawnionym dostępem.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonalności systemu TotalBackup dostępne są na stronie www.totalbackup.me.

Odzyskiwanie danych i więcej korzyści

Korzyści dla użytkownika:

  • rozwiązanie sprawdzone w wielu firmach
  • łatwa konfiguracja, dzięki centralnemu zarządzaniu backupem
  • skalowalność i elastyczność – łatwa rozbudowa paczek przestrzeni GB
  • ochrona wartościowych informacji
  • bezpieczne szyfrowanie i transmisja danych
  • przywracanie plików w sytuacji awaryjnej
  • przechowywanie danych w polskim data center

Już dziś wypróbuj TotalBackup!

Przez 14 dni za darmo!

Usługi

uslugi-side

Ofertę naszych usług przygotowaliśmy bardzo starannie. Odpowiada ona wymaganiom nawet najbardziej złożonych procesów. W DNA każdej usługi wpisana jest ciągłość działania, bezpieczeństwo danych i jakość. Sprawdź.